Growatt MOD 3000TL3-XH
Growatt MOD 3000TL3-XH
SKU: 1538583745
↓ 6%
Additional information
Ražotājs
Growatt
Dimensijas
425x387x147 mm
Max Spriegums, V
1100
Dzeses elektrības patēriņš, kW
840
Growatt MOD 3000TL3-XH invertors ir rentabls un augstas kvalitātes risinājums, kas paredzēts dzīvojamām un mazām rūpnieciskām vajadzībām. Sertificēts globālajam tirgum, un to plaši izmanto instalācijās, kas ir labvēlīgas patērētājiem. Papildu ērtībām papildus pieejamais Shine Vision displejs ļauj lietotājiem uzraudzīt enerģijas ražošanu no pieejamākas vietas, pat ja invertors ir uzstādīts tehniskajā telpā. Šis trīsfāzu enerģijas uzglabāšanas invertors ir pieejams ar jaudu, sākot no 3 kW, un tam ir uzlabota tehnoloģija, kas vienkāršo uzstādīšanu un darbību. Tā lietotājam draudzīgais interfeiss ļauj gan māju īpašniekiem, gan uzstādītājiem pārraudzīt sistēmas veiktspēju un pēc vajadzības pielāgot iestatījumus. Tas ir savietojams ar virkni uzraudzības sistēmu, tostarp WiFi, Ethernet un RS485, nodrošinot elastīgu vadību. Growatt MOD 3000TL3-XH ir drošs nākotnei un gatavs darbam ar akumulatoru, un tam ir skārientaustiņu interfeiss un OLED displejs ērtai lietošanai. Ar diviem MPPT optimālai saules enerģijas uztveršanai invertors sasniedz maksimālo efektivitāti 98,6%. Tas piedāvā arī būtiskas drošības funkcijas, tostarp aizsardzību ar IP66 novērtējumu, II tipa pārsprieguma aizsardzību gan maiņstrāvas, gan līdzstrāvas pusē un papildu AFCI (loka bojājumu ķēdes pārtraucēju). Atbalsts eksporta ierobežojumam nodrošina turpmāku pielāgošanās spēju. Šis invertors nodrošina visaptverošu 10 gadu garantiju, un tas nodrošina uzticamību un sirdsmieru. Kompakts un viegls, tā izmēri ir 425x387x147 mm, un tas sver tikai 12,5 kg, padarot uzstādīšanu vienkāršu. Tā dabiskā konvekcijas dzesēšanas sistēma nodrošina klusu un efektīvu darbību. Galvenās specifikācijas ietver maksimālo ieteicamo PV jaudu 6000 W, nominālo maiņstrāvas jaudu 3000 W un maksimālo līdzstrāvas spriegumu 1100 V. Tā atbalsta maksimālo uzlādes jaudu 6000 W un izlādes jaudu 3300 W ar maksimālo izejas strāvu 5A. Tā beztransformācijas topoloģija nodrošina ilgtermiņa energoefektivitāti un uzticamu veiktspēju.